Master Junior

122 cm
Typ
basketbalové koše stojanové

• , zakoupeno v Gekonsport

Koš jsem bez problémů sestavil, jak se ukáže při hře ještě nevím.

• cena, lehké, přenosné,
    • zatím nic, máme krátce

spokojenost, dcera nadšená

• , zakoupeno v SPORTnaNETU.CZ

tento produkt jsme si vybrala protože se mi libil vlastny zkušenosti s produktem nemam protože mi jěště nedorazil a objednalvala jsem si ho před 10 dni.

Výška
122 cm
Typ
basketbalové koše stojanové

Basketbalový koš dětský se stojanem na streetball je vyroben z odolného plastu. Má desku o rozměru 71 x 51 cm a obroučku 32 cm. Basketbalový koš dětský lze výškově nastavit (120 - 180 cm).

Basketbalový koš dětský MASTER Junior - parametry:

• basketbalový koš dětský MASTER Junior se stojanem na streetball (basketball)
  • deska o rozměrech 71 x 51 x 3 cm
  • základna o objemu 20 litrů
  • basketbalový koš dětský má hmotnost 7 kg

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Gekonsport

Koš jsem bez problémů sestavil, jak se ukáže při hře ještě nevím.

• cena, lehké, přenosné,
    • zatím nic, máme krátce